Sony A7S Full Frame 4K Aynasız Dijital Fotoğraf Makinesi

2 Yıl Resmi Ditribütör Garantisi
6,499.00 TL KDV Dahildir

Kredi Kartı Tek Çekim:6,499.00 TL

Havale: 6,304.03 TL

Stokda Var


ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Belirgin Özellikler:

12.2MP Tam Kare Exmor CMOS Sensör

BIONZ X görüntü işlemci

Gapless On-Chip Lens Tasarımı

3.0 "921.6K-Dot Hareketli LCD Monitör

XGA 2.36M-Dot OLED Elektronik Vizör

XAVC S Full HD Video Kaydı

4: 2: HDMI ile 2 UHD 4K Çıktı

Tam Piksel Okuma-Out, S-log2 Gamma

Genişletilebilir Hassasiyet: ISO 50-409600

Hızlı Akıllı 25-Nokta AF Sistemi

 

Yükseltilmiş hassasiyet

Olağanüstü hassasiyeti (ISO 409.600'e kadar)1 ultra düşük gürültü seviyesiyle birleştiren α7S ile görüntülemenin sınırlarını genişletin. Artık karanlığın sanatsal yönünüzü kısıtlamasına izin vermeyin.

12,2 MP 35 mm full frame sensör, üstün görüntü kalitesi sunar

Büyük 35 mm full frame sensör, geleneksel kompakt fotoğraf makinesi sensöründen 50 kat fazla yüzey alanı sunar. Daha büyük yüzey alanı, düşük ışıkta çekim için daha iyi hassasiyet ve alan derinliği üzerinde daha fazla kontrol anlamına gelir. Harika optik bileşenlerle birlikte Sony'nin full frame sensörü yaratıcı, ticari ve manzara fotoğrafçılığı için idealdir.

Kayıt formatı seçenekleri video çok yönlülüğü sağlar

Kullanılabilir video formatı seçeneklerinden size uygun olanıyla çekim yapın. Çektiklerinizi düzenleyip büyük ekranlarda oynatmak için yüksek bit hızlı AVCHD veya XAVC S codec'ini kullanın; videonuzu hızla yüklemek ve paylaşmak için MP4 modunu seçin. Etkileyici ağır çekimler için hareketleri 24p kare hızına varan hızlarda kaydedin.

Temiz HDMI çıkışı

Temiz HDMI çıkışını kullanarak sıkıştırılmamış video izleyin ve çekin. Dahili bellek kartlarına kolayca izlenebilen sıkıştırılmış formatta kayıt yaparken harici kayıt cihazına seçtiğiniz formatta ve bit hızlarında kayıt yaparak profesyonel prodüksiyon esnekliğine sahip olun.

Çekim öncesi ayarlar için Görüntü Profili

Tonlama ayarı (siyah seviyesi, gama ve siyah gama), renk ayarı (renk modu, yoğunluk, renk tonu ve derinlik), temel renk (gama ve renk modu) ve daha birçok ayar yaparak çekimden önce video görüntüsünü hassas şekilde ayarlayın. Ayarlanan parametreler diğer ayarlarla birlikte profil olarak kaydedilebilir. Daha sonra geri çağırmak üzere yedi adede kadar profil kaydedilebilir.

Ayarları XGA OLED Tru-Finder™ ile görün

Vizörü kullanırken bile fotoğraf makinenizin ayarlarını ve efektlerini gerçek zamanlı olarak önizleyin. Optik vizörlerin aksine siyah beyaz fotoğraflar oluşturabilir veya deklanşöre basmadan önce pozlama ayarlarını önizleyebilirsiniz. Ayrıca %100 kare kapsamı gibi özellikler, geniş izleme açısı, bilgi görüntüleme modları, yoğunlaştırma işlevi ve netleme büyütme gibi özellikler, çekim deneyiminizi geliştirir.

Toza ve neme karşı yüksek dayanıklılık

Tasarıma eklenen dayanıklılığı geliştirici önlemler arasında yalıtılmış düğmeler ve kadranların yanında panel ve bileşenleri sıkıca sabitleyen çift katmanlı koruyucu gövde yapısı bulunur.

ISO 409.600'e kadar ultra yüksek hassasiyet

Fotoğraflar için ISO 50 - 409.600 ve videolar için 100 - 409.600 ultra yüksek hassasiyet aralığıyla fotoğraf ve video çekme gücünüzü artırın. Yüksek ISO, yapay flaş aydınlatması olmadan çekim yapmanızı sağlar ve düşük ışıkta bile (hareketi dondurmak için) daha hızlı deklanşör hızlarına olanak tanır. Kapalı günlerde yapılan spor çekimleri için idealdir.

XAVC S formatıyla yüksek kaliteli video

Yüksek bit hızlı XAVC S formatı, çalışmalarını bir üst seviyeye çıkarmaya hazır olan video grafikerler için sağlanmıştır. İnanılmaz kalite sunan XAVC S, profesyonel film yapımcıları ve yayıncılar tarafından kullanılan XAVC formatının üzerine inşa edilmiştir; kullanılan akıllı veri sıkıştırma yöntemi, düzenleme imkanını ve dosya boyutlarını tüketicilere uygun hale getirir.

Profesyonel gama ayarı

S-Log2, ticari video ekipmanında bulunan Sony'nin özel gama ayarıdır ve burada da bulunmaktadır. Post prodüksiyonda esneklik isteyen profesyoneller için vazgeçilmez olan bu ön ayarlı Görüntü Profilinin sunduğu en fazla 14 kademeli dinamik aralık, hem karanlık hem de aydınlık alanlardaki tüm ayrıntıları yakalamak için yeterlidir.

Süper ağır çekim video için HD çözünürlükte 120 fps

Super 35 mm eşdeğeri (APS-C) kırpma modunda video çekerken bu fotoğraf makinesi HD çözünürlükte (1280 x 720 piksel), yüksek kare hızında 120 fps çekimi destekler. Bu dikkat çekici özellik ifade seçeneklerini zenginleştirir, çünkü bu kare hızında çekilen bir video 24p'de oynatılarak etkileyici 5 kat ağır çekim efektleri oluşturulabilir.

Kapsamlı toz önleyici sistem

Fotoğraflarınızda kusur oluşmasını önlemek amacıyla toz önleme mekanizması görüntü sensörüne yapışacak tüm parçacıkları temizlemek için fotoğraf makinesini her kapatışınızda ultrasonik şekilde titrer. Ayrıca anti statik kaplama, lensi değiştirirken sensörün üzerinin tozlanmasını önlemeye yardımcı olur.

Esnek kompozisyon için hareketli LCD ekran

Eğilebilir yüksek çözünürlüklü ekran, normalde imkansız olan yüksek veya düşük açılı çekimleri mükemmel bir şekilde kadrajlamanızı sağlar.

Güçlü ve hafif magnezyum alaşım gövde

Gövdesinde dünyanın en hafif yapısal metali olan magnezyum alaşımın kullanıldığı α7s'nin pille birlikte ağırlığı 489 gramdır. Diğer yüksek performanslı fotoğraf makinelerinden çok daha hafif olmasına rağmen dayanıklılığı sayesinde performansını yıllar boyunca korur.

Üstün ayrıntılar ve dokular için BIONZ™ X

Tüm dijital fotoğraf makineleri, güzel dijital fotoğraflar üretmek için sensörleri tarafından yakalanan ışığı dönüştürmek zorundadır. Bu dönüştürme işlemine güç veren motor, en az lensiniz ve yüksek çözünürlüklü sensör kadar önemlidir; bu yüzden Sony, hem fotoğraf hem de video çekiminde daha doğal ayrıntılar, daha gerçekçi görüntüler, daha zengin ton geçişleri ve daha az gürültü sağlayan başarılı BIONZ™ X işlemciyi geliştirdi.

Full frame video çekme kabiliyeti

Profesyonel kalitede video çekme gücü avucunuzun içinde. Birinci sınıf Exmor® CMOS sensör sayesinde düşük ışıkta bile etkileyici görüntüler yakalayın. Harici ses ekipmanıyla ses kaydı yapma, uzaktan video izleme ve kayıt yapma gibi profesyonel yaratıcılığa herkesin erişebilmesi için tasarlanmış esnek olanakların tadını çıkarın.

Profesyonel seviye zaman kodu ve kullanıcı biti video işlevleri

Birden fazla kamerayla yapılan çekimlerde gerekli olan zaman kodu, birkaç kameranın senkronize edilmesi gereken durumlarda düzenlemeyi önemli oranda hızlandırır. Zaman kodunu yalnızca kayıt sırasında ilerleten Kayıt Yürütme ve zaman kodunu kesintisiz olarak ilerleten Serbest Yürütme desteklenir. Ayrıca Kullanıcı Biti özelliği, zaman kodunun yanı sıra tanımlayıcı bilgiler (ör. sahne ve çekim sayısı) eklemenizi sağlar.

Gelişmiş Hızlı Hibrit Otomatik Netleme aksiyonu yakalar

Geliştirilmiş Hızlı Hibrit Otomatik Netleme (AF), bir dizi özellikten oluşur: Aşama algılamalı AF (nesneyi netler), kontrast algılamalı AF (netleme noktalarını hassas şekilde ayarlar) ve Uzamsal Nesne Algılaması (nesnenin hareketini tahmin eder). Bu özellikler bir arada çalışarak hızlı hareket eden nesneleri mükemmel keskinlikte yakalamanıza imkan sunar.

Ses kaydetme ve izleme işlevleri

Video kaydederken ve oynatırken dahili kulaklık jakını kullanarak sesi doğrudan izleyebilirsiniz. Ekranda ses seviyesi izlemek de mümkündür. Dilerseniz isteğe bağlı XLR terminal adaptör kitini kullanarak profesyonel mikrofonlar ve ses karıştırıcılar bağlayabilirsiniz.

Güçlü, ergonomik kol

α7s, lider DSLR'lere oranla %25 daha küçüktür ancak tüm gün çekim konforu için tam boyutlu kola sahiptir.

Magnezyum alaşımlı gövde

Çok hafif ve güçlü metali sayesinde piliyle birlikte 489 gram ağırlığında olan α7s lider DSLR'lerin yarısından daha hafiftir, bununla birlikte yıllarca performanslı şekilde çalışacak kadar dayanıklıdır.

Kontroller, özelleştirme ve navigasyon

Kompakt boyutuna rağmen α7s'de sezgisel pozlama kontrolü için ön ve arka kadranlar, ISO ayarı için kontrol kadranı ve pozlama telafisi kadranı bulunur. Quick Navi Pro tüm ana çekim seçeneklerini LCD ekranında görüntüleyerek ayarları hızla onaylamanıza ve özel menüler üzerinden arama gerçekleştirmeden gerekli ayarları yapmanıza olanak sağlar. Düğme özelleştirmesi sayesinde sıklıkla kullandığınız işlevleri özelleştirilmiş düğmelere atayarak istediğiniz gibi fotoğraf çekebilirsiniz. Çeşitli işlevleri 9 düğmeden herhangi birisine atayabilirsiniz; hızlı erişim için seçilen önemli işlevler Fn düğmesine atanabilir.

 

Gövde Tipi
Gövde Tipi
Algılayıcı
Maksimum Çözünürlük
Görüntü Oranı
Etkin Piksel Sayısı
Foto-Algılayıcı Sayısı
Algılayıcı Ölçüsü
Algılayıcı Tipi
İşlemci
Görüntü
ISO
Beyaz Ayarı
Özel Beyaz Ayarı
Görüntü Sabitleme
Sıkıştırılmamış Dosya Formatı
JPEG Kalite Seviyeleri
Optikler ve Netleme
Otomatik Netleme
Elle Netleme
Netlik Nokta Sayısı
Lens Bağlantı Türü
Lens Çarpanı
Ekran ve Bakaç
Hareketli LCD
Ekran Ölçüsü
Ekran Çözünürlüğü
Dokunmatik Ekran
Ekran Tipi
Canlı Ön İzleme
Bakaç Tipi
Bakaç Kapsama Oranı
Bakaç Büyütme-Küçültme Oranı
Fotoğraf Çekim Özellikleri
En Düşük Enstantene Değeri
En Yüksek Enstantene Değeri
Diyafram Öncelikli Çekim
Enstantene Öncelikli Çekim
Manuel Diyafram-Enstantene
Konu/Senaryo Seçenekleri
Dahili Flaş
Harici Flaş Desteği
Ardıl Çekim
Gecikmeli Çekim
Poz Ölçüm Seçenekleri
Pozlama Telafisi
Otomatik Poz Tarama
Otomatik Beyaz Ayarı Tarama
Video Özellikleri
Çözünürlükler
Kayıt Formatı
Video Özelllik Notları
Mikrofon
Hoparlör
Depolama
Depolama Tipleri
Bağlantı
USB
HDMI
Microfon Girişi
Kulaklık Çıkışı
Uzaktan Kumanda
Fiziksel Özellikleri
Dış Yalıtım
Pil
Pil Tanımlama
Pil Ömrü (CIPA verilerine göre)
Ağırlık (piller dahil)
Ölçüleri
Diğer Özellikleri
Oryantasyon Sensörü
Timelapse Kayıt
GPS
Wifi
NFC

 

3 Taksit
6,499.00 TL
6 Taksit
6,499.00 TL
9 Taksit
6,791.46 TL
3 Taksit
6,499.00 TL
6 Taksit
6,499.00 TL
9 Taksit
6,791.46 TL
3 Taksit
6,499.00 TL
6 Taksit
6,499.00 TL
9 Taksit
6,791.46 TL
3 Taksit
6,499.00 TL
6 Taksit
6,499.00 TL
9 Taksit
6,769.36 TL

Ürün hakkında, soru ve görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz

 
 
 

Scroll